SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Parti skrin 13316110
nr 1331 6110
Parti skrin
11 pcs, tin, damages, damages.
och askar, 11 st, tenn
Condition: bucklor, skador
SEK 350
Monday June 1 2020
at 20:16:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn